Seltsimehed kapitalistid!

Miilitsatar ja Med.õde esitlevad:

Estraadiprogramm "VIISAASTAK NELJA AASTAGA!"

Huumoriteater "ENSV kohvik" on unikaalsel ideel põhinev meelelahutus- ja söögikoht, kus pidada koos etendusega sünnipäevi ja firmaüritusi.

Ajamatk Nõukogude Liitu koosneb kolmest etapist:

Programmi esimeses osas vaatad Miilitsatari humoorikate kommentaaride saatel, silmad pärani ja suu muigel, milliseid imevidinaid nõukogude inimeste töökad käed valmistanud on. Seejärel istud ehtsale nõukogude diivanile ja leiad enda eest maitsva pidulaua - nõuka-nõudest muidugi!

Söögi-joogi kõrvale naerutab stand-up koomikute
Miilitsatar Larissa ja
Med. õde Imekaunis Vassilissa huumorietendus:

"asjatundlik" tervisekontroll, nõukogudepärane meigikursus, fotografeerimine, teekursus, keelekümblus, tantsukursus "Discofeeling" ja väike "Mnemoturniir".

Ajaliselt tuleb arvestada ca 2 tundi programmi jaoks (muuseumituur ja söömine toimuvad programmi käigus)ning peale seda on võimalus pidulaua taga lõbusalt aega veeta ja muuseumis nostalgitseda kuni keskööni.

Tule kohale ja ära imesta millegi üle. Või siis just imesta!

Med. õde Imekaunis Vassilissa soovitab: võta naba kaasa, et oleks, mida paigast ära naerda!

Pileti hind 35 eurot seltsimehe kohta, hind sisaldab kogu ürituse ehk pidusöögi, muuseumituuri ja huumoriprogrammi. Gruppidele erinevad menüüvalikud.
 

Huumoriteater "ENSV kohvik" on avatud vastavalt tellimustele.

Kui seltskonnas on 10 - 50 seltsimeest, saad ürituseks sobiva kuupäeva ise välja pakkuda ja korraldame ürituse just Sulle sobival ajal.

Kui soovid etendusele tulla kahekesi või väiksema seltskonnaga kui 10 seltsimeest, kirjuta meile kohe ja pakume võimalusi osaleda mõnel tuleval etendusel.

Võta ühendust telegrammiga: ENSV@ENSVkohvik.ee